Loading…

Beatrix dhe Sara kapen ashpër

  • 10/12/2021 | 17:50

Beatrix dhe Sara kapen ashpër

Sara dhe Beatrix janë vënë përballë njëra- tjetrës pasi kjo e fundit ka kërkuar respekt.


“Jemi të barabartë, duhet respekt”, ka thënë Beatrix.

Ndërsa Sara e ka kundërshtuar duke thënë se i ka respektuar të gjithë, por për disa llogaritet kjo dhe për të tjerë më të mëdhenj në moshë nuk u diktohen gabimet.

Pjesë e diskutimit ka qenë dhe Antonela e cila ka mbështetur mendimin e Sarës, teksa Beatrix ka këmbëngulur që të gjithë duhet të tregojnë më shumë respekt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë