Loading…

Beatrix ia thotë troç Sarës: ‘Donaldi më hodhi përtokë për ty’

  • 26/12/2021 | 15:26

Beatrix ia thotë troç Sarës: ‘Donaldi më hodhi përtokë për ty’

Beatrixës nuk po i pëlqejnë veprimet e Donaldit.


Dhe këtë e dëshmojnë deklaratat që ajo po bën kohët e fundit duke shprehë pakënaqësitë, shkruan lajmi.net.

Edhe këngëtarja e ka vënë re tërheqjen e Donaldit i cili rri më i ftohur karshi saj.

Madje ajo sot ia ka përmendur edhe Sarës e për ta shpëtuar blogeren nga nominimi e ka rrezikuar Beatrixën.

Ndër të tjera ajo sërish u shpreh se do më shumë vëmendje nga ai, ashtu siç i jepnte në fillim

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë