Loading…

Beatrix pas ‘takimit romantik’ me Kledin: Nuk dua t’i jap shpresa

  • 12/11/2021 | 13:31

Beatrix pas ‘takimit romantik’ me Kledin: Nuk dua t’i jap shpresa

Mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, banori i preferuar Kledi kishte drejtë të zgjedh njërën nga vajzat për një takim romantik, takim ky i mundësuar nga “Vëllai i madh”.


Ai zgjodhi këngëtarën kosovare, Beatrix Ramosaj, pasi kishte dëshirë ta njihte më shumë, gjë të cilën e pranoi këngëtarja.

Por, pas takimit ishte Beatrix ajo që iu tregoi banoreve të shtëpisë se takimi shkoi mirë por nuk dëshiron që ti jep shpresa Kledit.

Kujtojmë që ditën e djeshme, e dashura e Kledit, Haula, deklaroi se me futbollistin janë në lidhje dashurie që 6 vite dhe jetojnë së bashku.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë