Loading…

Beatrix publikoi “By my side”

  • 11/06/2021 | 23:20

Beatrix publikoi “By my side”

Këngëtarja, Beatrix Ramosaj, ka kohë që i ka munguar skenës muzikore, por ajo u rikthye me “By My Side”, projekt ky që është publikuar ditë më parë edhe në platforma tjera dhe tashmë zyrtarisht në Youtube.


Beatrix ka treaguar se ka kohë që është duke punuar në këtë projekt muzikor. “By My Side” është realizuar me videoklip.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë