Loading…
Beatrix Ramosaj çmend fansat me fotot e fundit në Instagram
  • 08/08/2018 | 21:07

Beatrix Ramosaj çmend fansat me fotot e fundit në Instagram

Beatrix Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptarë, e cila ka kohë që nuk i ka sjellur ndonjë projekt tregut muzikor, por që gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes, transmeton gazetametro.net


Ditëve të fundit ajo është duke kaluar pushimet në bregdet, nga edhe po poston foto në të cilat duket shumë mirë.

Këngëtarja shquhet për jetën luksoze dhe vizitat e shumëta në vende të ndryshme të botës që i bën.

Kujtojmë se projekti i fundit i saj është kënga ‘Pa ndjenjë’, derisa nuk dihet se kur do të sjellë ndonjë këngë tjetër. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë