Loading…

Beatrix Ramosaj publikoj projektin e ri “By my side”

  • 10/06/2021 | 16:29

Beatrix Ramosaj publikoj projektin e ri “By my side”

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “By my side”.


Kënga në fjalë është lansuar në disa platforma muzikore, por nuk është ende e qasshme në kanalin YouTube.

Me anë të një postimi, ajo bvri të ditur se kënga “By my side” u publikua në Spotify, Apple Music, ITunes, Deezer, Amazon Music, e të tjera.

Më poshtë mund ta dëgjoni një pjesë të kësaj kënge, të cilës Beatrix ia ka shoqëruar edhe videoklipin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë