Loading…

Beatrix Ramosaj publikon foto provokuese, nuk dihet kush i dha një dhuratë

  • 27/11/2020 | 19:50

Beatrix Ramosaj publikon foto provokuese, nuk dihet kush i dha një dhuratë

Beatrix mori vëmendje me pozat e fundit.


Beatrix Ramosaj tash e një kohë po i mungon skenës muzikore me projekte të reja, shkruan lajmi.net.

Por, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë ngase vazhdimisht publikon fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet shumë joshëse.

Në imazhin e fundit, artistja pozoi pranë një buqete me lule, por nuk tregoi se kush e befasoi me atë dhuratë.

“Urime Dita e Falënderimeve, me vonesë”, është mbishkrimi që Beatrix ua ka lënë imazheve atraktive.

Beatrix pranon komente të shumta nga ndjekësit lidhur me paraqitjet joshëse që i bën vazhdimisht.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë