Loading…

Beatrix Ramosaj tregon se çfarë bën kur shkon në Holandë

  • 12/11/2021 | 09:12

Beatrix Ramosaj tregon se çfarë bën kur shkon në Holandë

Banorëve, Kledit dhe Beatrxit në një ambient të veçantë brenda shpisë i është përgatitur një tavolinë me ushqime, ku aty do të lexohen pyetje nga më të ndryshmet, ku ata të dy do të përgjigjen.

Ai që po ua bën pyetjet është Donaldi.

Njëra nga pyetjet që ajo mori ishte nëse e ka provuar ndonjëherë marihuanën.

Këngëtarja e pranoi se e ka provuar disa herë, duke qenë se ka lindur edhe në Holandë, një vend ku marihuana është legale.

“E kam provuar, si mund të mos e provoj një njeri që ka lindur në Holandë. Kur shkoj te daja edhe tani, e pi gjithmonë”, tha ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë