Loading…

Beatrix Ramosaj xhiron veten duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës: Vera nuk ka përfunduar deri sa të them unë

  • 25/09/2021 | 12:19

Beatrix Ramosaj xhiron veten duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës: Vera nuk ka përfunduar deri sa të them unë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat vazhdimisht fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet me me përmbajtje provokuese.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Kosova publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shihej teksa kiste xhiruar veten e saj para pasqyrës.

Në një paraqitje mjaft të ekspozuar në bikini, Ramosaj kishte theksuar linjat e saj të trupit, duke marrë vëmendjen e ndjekësve të shumtë me këtë paraqitje.

Duket se një video e tillë erdhi nga kujtimet e bukura të verës, me dëshirën që moti i ngrohtë të vazhdojë edhe pak – kështu së paku e bëri të ditur vet ajo në përshkrimin e videos.

“Vera nuk ka përfunduar deri sa unë të them vajzë e nxehtë e verës, për të qeshur”, ka shkruar Ramosaj në mbishkrimi ne videos.

Beatrix përndryshe në korrik të këtij viti publikoi këngën dhe klipin “By my side”, që u prit mirë nga fansat e saj.

VIDEO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë