Loading…

Beatrix shumë e emocionuar, shikoni se se dridhej pas eliminimit nga ‘Big Brother VIP’

  • 22/01/2022 | 15:09

Beatrix shumë e emocionuar, shikoni se se dridhej pas eliminimit nga ‘Big Brother VIP’

Këngëtarja u emocionua tejet shumë.


E kjo gjë u dallua teksa edhe fliste për ndjesitë e saj gjatë qëndrimit brenda shtëpisë.

Pas daljes nga “Big Brother”, Beatrixa doli në studion e spektaklit teksa moderatorja, Arbana Osmani i bëri disa pyetje.

Beatrix Ramosaj tha se e dinte se do eliminohej dhe tek ky moment kamera fokuson nga afër këngëtaren e cila shihet duke u dridhur nga emocionet.

Ndryshe, artistja shqiptare i dha fund eksperiencës së saj brenda shtëpisë duke u eliminuar pas disa javëve qëndrimi në Big Brother VIP e cila edhe nisi një lidhje dashurie.

Shiko videon nga minuta e 1:18:26 ku mund ta shihni momentin kur Beatrixa ka emocione.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë