Loading…

Beatrix zhvesh fustanin para kamerave, tenton ta fsheh gjoksin

  • 14/01/2022 | 18:25

Beatrix zhvesh fustanin para kamerave, tenton ta fsheh gjoksin

Banorët po bëhen gati për të nisur edicionin e ri.


Ndërkohë, derisa po përgatitej tek dhoma e grimit, këngëtarja mori vëmendje.

Teksa përfundoi makijazhin, Beatrix nisi të vishej e cila sonte ka zgjedhur një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër.

Duke i ndihmuar grimerët, banorja u zhvish në pjesën e sipërme për ta rregulluar fustanin, megjithëse ka kamera gjithandej ajo nuk është se u brengos edhe aq.

Beatrix, mbante gjoksin me duar ndërsa fustani i saj rregullohej.

Ndryshe, kjo është hera e parë që Beatrixën e shohim në një moment të tillë brenda shtëpisë së famshme

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë