Loading…

Beatrix zihet me Sarën, veprimi i Donaldit merr vëmendje të madhe

  • 24/12/2021 | 19:06

Beatrix zihet me Sarën, veprimi i Donaldit merr vëmendje të madhe

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur gjatë provës javore.


Teksa, banorët po ushtronin koreografinë bashkë me Ilirin, Beatrix dhe Sara kanë pasur një zënkë, shkruan lajmi.net.

Sara i thotë Beatrixës të mos ec shumë para në mënyrë që koreografia të dal sa më bukur, ajo i reagon.

“Moj ti Sara do ndjekësh gjithë lëvizjet e mia”, i thotë Beatrix, teksa Sara i flet me butësi, madje i kërkon edhe falje

Ndërsa, Donaldi as që afrohet për të parë se çka po ndodh mes tyre, ai zgjedh të qëndrojë pranë Ilirit.

Theksojmë se, duke e ditur raportin e tyre të afërt, ky distancim i Donaldit nga një vajzë që i thotë se e pëlqen është për tu çuditur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë