Loading…

Bebe Rexha bëri një paraqitje spektakolare tek Jimmy Kimmel |FOTO/VIDEO

  • 19/10/2018 | 19:43

Bebe Rexha bëri një paraqitje spektakolare tek Jimmy Kimmel |FOTO/VIDEO

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, po vazhdon të promovojë albumin e saj më të ri “Expecations”.


Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin e famshëm televiziv të Jimmy Kimmel.

Rexha ka folur rreth më të rejave në jetën dhe karrierën e saj, duke cekur ndër to edhe sukseset e saj të fundit.

Përveç intervistës, këngëtarja shqiptare edhe ka performuar para të pranishmëve dhe miliona teleshikuesve.

 

View this post on Instagram

 

Last night on @JimmyKimmelLive

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bebe Rexha këndoi këngën hit të albumit, “I’m a mess”, të cilën e interpretoi live para publikut.

Këngëtarja shqiptare ishte e veshur me një fustan të zi mjaft provokues, i cili vinte në pah format e saj.

Në disa fotografi dhe video të publikuara në rrjetet sociale, Rexha u ka treguar fansave pak nga paraqitje e saj spektakolare në emisionin e Jimmy Kimmel.

 

View this post on Instagram

 

Watch me on @JimmyKimmelLive tonight!

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë