Loading…

Bebe Rexha dhe Kevin Hart krah njëri- tjetrit për reklamën e njohur

  • 15/09/2021 | 16:01

Bebe Rexha dhe Kevin Hart krah njëri- tjetrit për reklamën e njohur

Ylli i njohur i muzikës, Bebe Rexha, së fundmi është bërë pjesë e një reklame të mbushur me emra të njohur të showbizit, përfshirë këtu aktorin Kevin Hart.


E kënaqur me projektin, kantautorja me prejardhje shqiptare i ka shfrytëzuar rrjetet sociale për ta ndarë lajmin dhe videon 30-sekdëshe me fansat e saj.

Reklama për radion e famshme “SiriusXM” e promovon faktin se si ky radiostacion tani mund të përcjellet në çdo pajisje teknologjike.

Pjesë e projektit përveç Kevin Hartit dhe Bebe Rexhës janë edhe yjet LL Cool J dhe Kehlani.

Kohëve të fundit Bebe Rexha ka qenë e zënë me promovimin e filmit të saj të ri, “Queenpins”, ku luan krahas aktorëve të listës A në Hollywood, Kristen Bell, Leslie Jones dhe Vince Vaughn.

Projekti i takon zhanrit komedi dhe bazohet në një ngjarje të vërtetë e cila ka ndodhur në vitin 2012 në Arizona. Ai flet për dy gra të periferisë të cilat e krijojnë një skemë me kuponë në vlertë prej 40 milionë dollarësh, dhe si rezultat i këtij mashtrimi përfundojnë në burg.

“Queenpins” ka filluar së shfaquri nëpër kinema dhe në platformën “Paramount+”, nga 10 shtatori i këtij viti.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë