Loading…

Bebe Rexha duket se ka shtuar peshë, fotot e fundit tregojnë një gjë të tillë

  • 19/08/2022 | 21:38

Bebe Rexha duket se ka shtuar peshë, fotot e fundit tregojnë një gjë të tillë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke punuar në një projekt të ri muzikor që do ta sjellë këto ditë në bashkëpunim me DJ-in e famshëm, David Guetta.


Ata kanë realizuar remksin e këngës “Blue”, pasi panë se si një demo e saj e publikuar në TikTok, u bë virale.

Tani dyshja kanë dhënë lajmin e mirë se ata janë në përfundim e sipër të versionit të plotë, i cili do të jetë i gatshëm shumë shpejt për publikun.

@beberexhaNext week.♬ original sound – SweeetTails

Bebe Rexha publikoi pasditen e së premtes një video në rrjetin social TikTok, ku mund të shihej në studion e incizimit, teksa regjistron zërat për këngën e saj të re.

“Javën tjetër”, shkroi 32-vjeçarja, duke dhënë kështu lajmin se “Blue” do të publikohet në shumë pak ditë.

E teksa ofronte pamjet nga incizimi i këngës, në sy ra edhe ndryshimi në peshë i këngëtares shqiptare.

Ajo duket se ka shtuar disa kilogramë më shumë, ndonëse është kritikuar disa herë për madhësinë e trupit të saj.

Por pavarësisht përmasave, Rexha ka treguar gjithnjë se nuk i intereson se çfarë të tjerët mund të thonë për trupin e saj dhe se vazhdon të promovojë pozitivitetin e trupit sa herë që mundet.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë