Loading…

Bebe Rexha elegante në bulevardin Hollywood

  • 24/01/2020 | 09:15

Bebe Rexha elegante në bulevardin Hollywood

Bebe Rexha ka lënë anash angazhimet, për të shijuar një darkë në Hollywood. Të gjithë sytë ishin drejt këngëtares derisa mahniste me pamjen elegante e dekolte paksa të hapur. Të dielën Bebe Rexha do të dalë në skenën e çmimeve Grammy për të prezantuar e do të ketë rastin të impresonoj përsëri, transmeton Gazeta Metro.


Por, ajo nuk ka harruar të provokoj më dukjen, dhe të arrijë të jetë në qendër të vëmendjes, fundja çdo kush po “lufton” për këtë.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, kishte përzgjedhur një dukej elegante, kostum me ngjyrë të zezë me dekolte të hapur. Bebe kompletoj pamjen me grim të lehtë dhe flokë të mbërthyera prapa dhe aksesor. Natyrisht ajo dukej në top-formë.

S’do të shkoj gjatë që Bebe Rexha të pispilloset përsëri pasi krijuesja e hiteve do të prezantoj në çmimet prestigjioze Grammy këtë të diele./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë