Loading…

Bebe Rexha ndan me fansa disa nga momentet intime me të dashurin

  • 13/06/2021 | 08:41

Bebe Rexha ndan me fansa disa nga momentet intime me të dashurin

Këngëtarja po e shijon lidhjen e saj me regjisorin e njohur.


Bebe Rexha njihet si njëra ndër këngëtaret e njohura të botës së muzikës ndërkombëtare, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjete sociale, prej ku së fundi ka ndarë një video me të dashurin e saj, regjisorin e njohur Keyan Safyari.

Çifti shihen të veshur me rroba të përditshme duke shijuar motin e ngrohtë teksa shkëmbejnë puthje dhe përqafim romantik me njëri tjetrin.

Bebe së fundi po shijon suksesin e projekteve muzikore të lansuara të cilat po pëlqehen mjaft shumë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë