Loading…

Bebe Rexha një shqiptare e vërtet, e feston humbjen me valle

  • 12/02/2019 | 12:03

Bebe Rexha një shqiptare e vërtet, e feston humbjen me valle

Bebe Rexha edhe pse nuk fitoi asgjë në Grammy ajo shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humbje ajo po feston, transmeton Gazeta Metro.

Edhe pse ishte e nominuar në dy kategori nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara.
Mirëpo kjo nuk e ka penguar aspak Beben e cila në Instagram i ka ndarë disa foto pas përfundimit të ‘Grammyt’ aty ku shihet duke hedhur vallen.

”Fituam apo humbëm ne festojmë. Sepse në zemrat tona ende jemi fitues (kështu të paktën mendon nëna ime)”, ka shkruar Bebe Rexha pranë postimit, foto në të cilat shihet duke u argëtuar shumë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë