Loading…
Bebe Rexha nuk ka nevojë për një mashkull në krahë, i paguan vetë të gjitha
  • 08/11/2018 | 23:24

Bebe Rexha nuk ka nevojë për një mashkull në krahë, i paguan vetë të gjitha

Bebe Rexha është single dhe këtë detaj nga jeta e saj, këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kursehet ta tregojë në çdo moment.


Por këtë herë, ylli i hitit “I’m a mess” ka zgjedhur një mënyrë shumë origjinale për të treguar se pse ka vendosur të jetë pa një mashkull në krah të saj.

“Unë nuk kam nevojë për një mashkull, i paguaj vetë të gjitha”- shkruan Bebe në mbishkrimin e një fotoje të publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, teksa ngjit shkallët e avionit.

Këngëtarja është nisur për të marrë pjesë në sepktaklin e madh të Victoria’s Secret me aeroplan privat, dhe si duket ka përfituar nga rasti për të ndarë me ndjekësit shprehjen  e tekstit të “Pussycat Dolls”, që me siguri duhet të jetë edhe moto-ja e saj.

Bashkë me Rita Orën, ajo do të perfomojë sonte në spektaklin e këtij viti të Victoria Beckham.

Ndërkohë, Bebe po shijon suksesin e hitit “I’m a mess”, ndërsa së shpejti pritet të publikohet me videoklip kënga “Say my name”, bashkëpunim me David Guetta e J Balvin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë