Loading…

Bebe Rexha: Paratë do menaxhohen nga unë dhe jo nga qeveria

  • 02/12/2019 | 17:13

Bebe Rexha: Paratë do menaxhohen nga unë dhe jo nga qeveria

Bebe Rexha me të mbërritur në Shqipëri është nisur në vendin e ngjarjes dhe ka bashkë ndjerë situatën nga afër, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka mbledhur para dhe ato është duke i investuar në ndërtimin e shtëpive në Bubq, ku për njërën shtëpi është zgjedhur familja. Por ajo ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj në lidhje me të hollat.

‘Do menaxhohen nga unë dhe jo nga qeveria. Është me të vërtetë për të ardhur keq me çfarë ka ndodhur këtu. Ndaj edhe unë erdha ‘, tha ajo.

‘Nesër kam shfaqje në Çikago dhe në ditën e pushimit erdha këtu. Mblodha para me fansat e mi, ndaj erdha të takoj familje Musa të shoh shtëpinë. Jemi këtu me arkitektët dhe shpresojmë të mbledhim sërish para për të ndërtuar para edhe për dy shtëpi të tjera. Deri tani kemi mbledhur para për dy shtëpi. Shpresoj të mbledhim sërish’, shtoi ajo./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë