Loading…

Bebe Rexha pëson sulm nga asma në mes koncertit: Kështu vazhdon performancën

  • 13/08/2019 | 10:43

Bebe Rexha pëson sulm nga asma në mes koncertit: Kështu vazhdon performancën

29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep maksimumin për adhuruesit e saj.


Së fundi këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare ka mbajtur koncert në San Francisko në kuadër të turneut të saj botëror ‘Happiness Begins Tour’.

Por, gjatë përfromancës së saj, Bebe ka pësuar një sulm të astmës, mirpo kjo nuk e ndaluar këngëtaren e njohur që të ndaloj koncertin duke vazhduar me performancën.

“Në këtë pikë të grupit unë isha duke pasur një sulm të plotë të astmës së shkaktuar nga një reaksion alergjik. Unë isha duke u mbushur me ajër, por nuk doja të ndaloja grupin tim sepse doja t’ju jepja shfaqjen që e meritonit. Faleminderit San Fran, ju jeni gjithmonë aq të mirë për mua dhe ndihem më mirë”, ka shkruar Bebe në një postim në Insatagram.

 

View this post on Instagram

 

Thank you @outsidelands !!! At this point of the set I was having a full on asthma attack caused by an allergic reaction. I was gasping for air and terrified but I didn’t wanna stop my set because I wanted to give you the show you deserved. Thank you san Fran you are always so good to me and I’m feeling better.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ndryshe, ‘Call You Mine” në bashkëpunim me The Chainsmokers është projekti i saj i fundit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë