Loading…

Bebe Rexha publikon video provokuese nga çastet intime me të dashurin në jaht

  • 05/07/2022 | 12:20

Bebe Rexha publikon video provokuese nga çastet intime me të dashurin në jaht

Tash e dy vite artistja shqiptare, Bebe Rexha është në lidhje me Keyan Safyari.


Dyshja shpesh herë në rrjete sociale ndajnë imazhe të ndryshme krah njëri-tjetrit.

E së fundi, Bebe ka publikuar një video krah të dashurit duke shijuar një mbrëmje në një jaht.

Duke shijuar një mbrëmje fishekzjarrësh, këngëtarja publikoi një video duke shkëmbyer puthje me të dashurin e saj.

Ndryshe në aspektin profesional, Bebe nuk ka qenë mjaft aktive me lansimin e projekteve muzikore.\


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë