Loading…

Bebe Rexha publikon videon sapo del nga dushi

  • 16/05/2022 | 10:51

Bebe Rexha publikon videon sapo del nga dushi

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore që me këngët e saj ka mundur të bëjë të njohur Shqipërinë në botë.


Ajo njihet për lakuriqësinë e saj dhe klipet e nxehta që realizon, teksa shumë fansa e krahasojnë me Kylie Jenner përsa i përket formave trupore.

Së fundmi, Rexha është bërë shumë aktive në rrjetin social TikTok dhe poston shpesh video të reja për ndjekësit.

Në videon më të re ajo i ka lënë këta të fundit të shokuar, pasi ka postuar pamje pasi ka dalë nga dushi.

Këngëtarja ka përdorur një këngë virale në TikTok që thotë: P*ssy tight, clean fresh… dhe pikërisht e ka përdorur këtë sound pasi ka dal e larë nga dushi. Fansat kanë shpërthyer në komente.

@beberexhaLol

♬ original sound – Demetrius fields

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë