Loading…
Bebe Rexha sjell këngën e re me David Gueta
  • 14/09/2018 | 16:38

Bebe Rexha sjell këngën e re me David Gueta

Bebe Rexha vjen edhe në një bashkëpunim tjetër që pritet të ketë sukses.


Është publikuar kënga “Say My Name” nga David Guetta në bashkëpunim me Bebe Rexhën dhe J Balvin, përcjell Gazeta Express.

Kënga është pjesë e albumit “7” të Guettas dhe ende nuk është publikuar në Youtube. Albumin mund ta dëgjoni në kanalet tjera muzikore si Spotify, Deezer, Google Play Store etj.

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar që të këndonte këngëtarja e famshme Demi Lovato por për shkak të problemeve personale është tërhequr nga kënga.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë