Loading…

Bebe Rexha zbulon diçka që nuk u desht në tapetin e kuq

  • 28/01/2020 | 20:59

Bebe Rexha zbulon diçka që nuk u desht në tapetin e kuq

Bebe Rexha eci nëpër tapetin e kuq në Grammy të vitit 2020 duke rrezatuar bukuri dhe vetëbesim.


Këngëtarja, 30 vjeçare në tapetin e kuq, në një intervistë për E! News zbuloi se ajo po punon shumë për albumin e saj të ardhshëm.

Edhe pse Rexha nuk e zbuloi datën ose titullin e albumit të saj, ajo i tregoi Ryan Seacrest disa detaje interesante për publikun.

“Unë kam një album dhe është vërtet emocionuese. Unë jam gati të zgjedh këngën time të radhës … qoftë një më të ngadaltë ose një më ritmike”, pranoi ajo.

Seacrest e pyeti këngëtaren nëse do të jetë autobiografik. “Unë flas për gjithçka”, tha ajo. “Unë jam bipolare dhe kam qenë shumë e sinqertë në lidhje me shëndetin mendor. Unë flas për marrëdhëniet e mia – gjëra super të thella.”

Rexha shtoi, “Albumi ka të bëjë me shumë pasiguri dhe frikëra të mia, kështu që çdo këngë ka të bëjë me një pasiguri që kam, sepse ndjehem sikur njerëzit mund të lidhen me atë”.

Kur Seacrest e shtyu atë për të përmendur ato frikëra, ajo u përgjigj: “Të ndjerit jo mjaftueshëm e zonja, dështimi, frika nga mospërshtatja…”

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë