Loading…

Bebe Rexhës s’ja la shenjë izolimi

  • 29/05/2020 | 08:54

Bebe Rexhës s’ja la shenjë izolimi

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka prej muajsh që qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles.


Ajo ka qëndruar atje e shoqëruar nga vëllai i saj, Florenti, teksa gjatë gjithë kësaj kohe izolimi nuk ka qëndruar duarkryq, por ka punuar rreth albumit të saj të ri që do të dalë në shitje këtë vit.

Bebe Rexha ndërkohë i ka mbajtur të azhurnuar fansat përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, 30-vjeçarja ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej mjaft atraktive në të bardha, teksa fotografohej nga mbrapa.

Duke mbajtur njërën dorë në të pasme, ajo theksoi pjesën e pasme të trupit ndërsa dukej mjaft tërheqëse.

“Në rregull”, shkroi Rexha në mbishkrimin e fotografisë, duke bërë kështu të ditur se është mirë tani që gjendja e pandemisë globale është më në kontroll dhe masat preventive kanë filluar të zbuten.

Pëlqimet dhe komentet nuk kanë munguar nga ana e fansave, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar artisten dibrane për linjat e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

Okay? 😃🥰😘

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë