Loading…

Bedri Hamza: Faleminderit kapitene!

  • 01/10/2021 | 20:33

Bedri Hamza: Faleminderit kapitene!

Kandidati i PDK-së për kryetar të Mitrovicës, Bedri Hamza, sot ka marrë edhe një përkrahje të re, por këtë radhë nga një kapitene.


Është Lorena Haxha, kapitenia e Klubit të Basketbollit të Femrave “Trepça”, e cila ka dalë hapur në përkrahje të Hamzës për kryetar.

Në videon e postuar nga Hamza, ai e falënderon kapitenen dhe thotë se Mitrovicën do ta bëjnë sërish qytet të kampionëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë