Loading…

Bedri Hamza në Hagë: Takohet me Thaçin, Veselin, Selimin e Gucatin

  • 12/08/2022 | 15:22

Bedri Hamza në Hagë: Takohet me Thaçin, Veselin, Selimin e Gucatin

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza ka njoftuar se ka pasur një vizitë në Dhomat e Specializuara të Hagës, shkruan Gazeta Metro.


Atje ka takuar Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Rexhep Selimin e Hysni Gucatin.

“Sot, në Hagë, pata një ndër vizitat më emocionale të jetës time. Takova Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Aty takova edhe Rexhep Selimin dhe Hysni Gucatin.Të gjithë ushtarët e lirisë ishin mirë! Lufta mbrojtëse e popullit të Kosovës ishte e drejtë dhe e pastër andaj kurrë më krenarë se sot nuk i pashë edhe në këtë betejë të tyre”, ka shkruar Hamza.

Më poshtë postimi i plotë i tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë