Loading…

Bedri Hamza rezulton pozitiv me COVID-19

  • 30/10/2020 | 19:49

Bedri Hamza rezulton pozitiv me COVID-19

Shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK’së), Bedri Hamza, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmin për infektimin e ka bërë të ditur Doruntina Hamza, shkruan Gazeta Metro.


Vajza e Bedri Hamzës, Doruntina, ka thënë se babai i saj ka frekuentuar ambientet ku persona të tjerë kanë rezultuar pozitiv, andaj është infektuar edhe vet.

Ndërsa pjesa tjetër e familjes Hamza kanë rezultuar negativ.

Më poshtë postimi i plotë i saj. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë