Loading…

Befasia më mirë ndonjëherë: Tayna po i shijon në maksimum pushimet në Turqi

  • 21/01/2021 | 19:59

Befasia më mirë ndonjëherë: Tayna po i shijon në maksimum pushimet në Turqi

Reperja e njohur, Tayna e cila ditëve të fundit është duke i kaluar këto ditë në Turqi, ka marrë një surprizë shumë të këndshme, transmeton Gazeta Metro.


Duket se ajo një befasi të tillë nuk ka marr kurrë në jetën e saj, ndaj edhe është shumë e emocionuar për këtë gjë.

Këtë e ka ndarë me fansat me anë të një videoje në të cilën shihej më së miri i gjithë emocioni i saj.

“Sinonimi i femrave rebele! Guximi për çmenduri! Tayna”, shkruhej në urën më të famshme në Stamboll.

Përderisa të gjithë menduan se pas kësaj fshihet i dashuri i saj misterioz, më vonë ishte vet reperja që tregoi në profilin e saj në Instagram se për këtë është kujdesur dhe ka qenë ide e shoqës së saj të ngushtë, Rina Malsori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Ndryshe, projekti i fundit i Taynes ëshë bashkëpunimi i saj me L’Algerino./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë