Loading…

Befasia unike në autobusin urban në Prishtinë (Video)

  • 25/04/2017 | 11:16

Befasia unike në autobusin urban në Prishtinë (Video)

Nje grup i të rinjëve në Prishtinë, kanë përgatitur një befasi për udhtarët e trafikut urban.


Ata kanë hyrë në autobusin e linjës 4 në tre stacione të ndryshme dhe janë ulur veçmas, trasnemton Klan Kosova.

Por, të organizuar, ata fillojnë të këndojnë njëzëri, duke i habitur udhtarët e rëndomtë.

Për më tepër, ndiqeni linkun e vendosur më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=DtHvy4Gn6sQ

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë