Loading…

Befasohet Liverpool, pëson gol nga Sheffield United

  • 24/10/2020 | 21:40

Befasohet Liverpool, pëson gol nga Sheffield United

Liverpooli është zënë në befasi nga Seffield United pasi është duke humbur me rezultat minimal 0-1, transmeton Gazeta Metro.


Goli i parë i këtij takimi u realizua në minutën e 12’ të ndeshjes nga pika e bardhë dhe realizues ishte Berge.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë