Loading…
Befason Barcelona: ‘Prezanton’ transferimin e Lacazettes nga Arsenali
  • 15/05/2019 | 16:40

Befason Barcelona: ‘Prezanton’ transferimin e Lacazettes nga Arsenali

Uebfaqja zyrtare e klubit të Barcelonës ka zbuluar aksidentalisht transferimin e sulmuesit të Arsenalit, Alexandre Lacazette, transmeton Gazeta Metro.


Alexandre Lacazette tash e një kohë është i lidhur me një transferim te Barcelona, si një lojtar që do e ndihmonte Luis Suarezin.

Së fundmi, mediumet e huaja kanë kapur momentin kur në uebfaqen zyrtare të klubit është prezantuar Alexandre Lacazette.

Ende nuk ka ndonjë zyrtarizim nga klubi apo lojtari në fjalë, mirëpo kjo foto ka shtuar edhe më shumë zërat se një transferim i tillë mund të ndodhë gjatë verës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë