Loading…

Befason Beatrix Ramosaj, kujton disa momente me Donaldin

  • 28/11/2022 | 15:08

Befason Beatrix Ramosaj, kujton disa momente me Donaldin

Beatrix Ramosaj është një personazhet publike më të dashura nga publiku e cila vazhdon të merr shumë vëmendje me secilën paraqitje.


Lidhja dhe ndarja me Donaldin në shtëpinë e Big Brother Vip Albania ishte një nga ngjarjet më të komentuara nga mediat rozë.

Për ditën e pavarësisë së Shqipërisë, vitin e kaluar ata bënë një festë të madhe në Big Brother.

Beatrix pas një viti, ndau momente të bukura që kaloi nga festa, ku pjesë e momenteve ishte edhe Donaldi, ku edhe shihet në pamjet e publikuara nga bukuroshja.

Ndryshe, pasi dolën nga shtëpia e Big Brother Beatrix dhe Donald nuk kishin kontakte.

Më poshtë gjeni fotografinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë