Loading…
Befason Ganimete Musliu, ja çfarë bën ajo para ndeshjës Kosovë-Maltë |FOTO
  • 11/10/2018 | 11:41

Befason Ganimete Musliu, ja çfarë bën ajo para ndeshjës Kosovë-Maltë |FOTO

Sonte prej orës 20;45 mbahet ndeshja Kosova-Malta.


Në shenjë përkrahje për Kosovën, deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka veshur një duks me shkrimin ‘Dardanët’, shkruan GazetaBlic

Në llogarinë e saj ‘Facebook’, deputetja Ganimete Musliu ka publikuar një fotografi ku ka shkruar; “Një ditë pune në Kuvendin e Kosovës. E thym pak kodin e veshjes zyrtare ne përkrahje të tifozëve #Dardanë në prag të ndeshjes KOSOVA: MALTA”.

Si po ju duket Ganja në stilin e re, nuk po i rri keq edhe kjo veshje apo jo?

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë