Loading…

Befason me trupin e saj Tayna: Pozon me bikini dhe shfaq më shumë për fansat

  • 12/06/2019 | 21:03

Befason me trupin e saj Tayna: Pozon me bikini dhe shfaq më shumë për fansat

Reperja Tayna aktualisht ndodhet në pushime.

Ajo ka zgjedhur Budvën e Malit të Zi për t’i kaluar disa ditë relaksuese dhe atje po e shoqërojnë prindërit e saj.

Por reperja ani pse ka shkuar në pushime duket se nuk mund të rri pa punuar dhe sipas Prive në Budva të Malit të Zi po i bën edhe xhirimet e klipit.

Nga atje Tayna ka publikuar foto në të cilat duket tejet seksi me bikinit tanga.

“Mora disa ditë pushim, më në fund”, ka shkruar ajo pranë fotografive.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë