Loading…

Befason Messi, i drejtohet Lewandowskit më këto fjalë

  • 29/11/2021 | 23:01

Befason Messi, i drejtohet Lewandowskit më këto fjalë

Lionel Messi e ka fituar edhe njëherë Topin e Artë dhe ky njëherit ishte i shtati në karrierën e tij.


Ishte parashikuar një luftë kokë më kokë ndërmjet argjentinasit dhe polakut Robert Lewandowski, por në fund argjentinasi u shpall fitues.

“Robert, ti e meriton Topin e Artë. Vitin e kaluar, të gjithë ishin dakord të thoshin se ju ishit fituesi i madh i këtij çmimi”, ishin fjalët e Messit drejtuar sulmuesit të Bayernit menjëherë pas ndarjes së çmimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë