Loading…

Befason moti: Shi e breshër në Suharekë

  • 24/06/2019 | 15:58

Befason moti: Shi e breshër në Suharekë

Ditëve të fundit në vendin tonë ka pasur reshje të mëdha të shiut në disa qytete e fshatra, ndërsa ato kanë vazhduar edhe sot në qytetin e Suharekës, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të dërguar tek redaksia jonë, shihet se qyteti sot është përfshirë nga reshje të mëdha të shiut dhe breshërit.

Kujtojmë se meterologët kanë paralajmëruar mot më të mirë ditëve në vazhdim.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 14C deri në 16C, ndërsa ato maksimale nga 24C deri në 30C./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë