Loading…
Befason Ramos, kërkon në skuadër mbrojtësin e rivalit lokal
  • 10/02/2019 | 21:01

Befason Ramos, kërkon në skuadër mbrojtësin e rivalit lokal

Sergio Ramos ka kërkuar një transferim befasues nga drejtuesit e Real Madridit.


Kapiteni i madrilenëve dëshiron që Jose Maria Gimenez të transferohet në “Santiago Bernabeu”.

Mbrojtësi uruguajan është bërë lider në mbrojtje e Atletico Madridit, dhe Ramos e do atë në skuadër, transmeton albeu.

Por, për ta transferuar Gimenezin, Real Madrid duhet të paguajë 40 milionë euro për ta rrëmbyer atë nga rivali lokal.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë