Loading…
Befason Rita Ora, publikon fotografi që lënë pa frymë
  • 11/02/2018 | 16:55

Befason Rita Ora, publikon fotografi që lënë pa frymë

Ajo luajti edhe në filmin e famshëm “50 Hijet e Grejit”.


Dhe tani Rita Ora e ka dëshmuar se mund të jetë edhe vetë provokative, duke postuar kështu një fotografi seksi në Instagram.

Rita u fotografua në bikini të kuqe, në një pamje mahnitëse të perëndimit të diellit.

Këngëtarja 27 vjeçe po vazhdon të postojë foto dhe video nga pushimi i saj, me të fundit në të cilat u shfaq krejtësisht e zhveshur.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë