Loading…

Bëhet e ditur data e rikthimit të “House of Cards”(Video)

  • 22/01/2017 | 13:22

Bëhet e ditur data e rikthimit të “House of Cards”(Video)

Seriali amerikan i cili trajton temën e politikës së brendshme si dhe asaj të jashtme të fuqisë botërore, Shteteve të bashkuara të Amerikës, me dy karakterët kryesorë Francis Underwood(Kevin Spacey) si dhe Claire Underwood (Robin Wright) të cilët rikthehen në sezonin e pestë me problemet, lufta për pushtet, sfidat, vrasjet dhe shpifjet!

Data e publikimit të komplet sezonës së pestë, do të jetë më 30 maj 2017.


https://www.youtube.com/watch?v=kjqzI8zNkec

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë