Loading…

Bëhet e gjallë shoqëria e Fifit, kështu reagojnë

  • 25/10/2021 | 16:15

Bëhet e gjallë shoqëria e Fifit, kështu reagojnë

Këngëtarja e njohur kosovare, Filloreta Raçi, e njohur në publik si Fifi po merr edhe kritika sa i përket sjelljes së saj në Big Brother VIP.


Këngëtarja nga Kosova po kritikohet nga shikuesit e Big Brother VIP në rrjete sociale, për sjelljen e saj me banorët.

Por, asaj në mbrojtje i ka dal Blogerja, Argjira Spanca, e cila është njëra nga mikeshat më të mira të Fifit.

Ajo ka reaguar përmes një shkrimi të bërë në llogarinë e saj në Instagram, ku ka shkruar se këngëtarja ka zemër mjaft të madhe.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë