Loading…

Bëhet nervoz me vetën Nasim Haradinaj: S’bëhem kondom i asnjë partie, por ndoshta i LDK’së

  • 13/06/2019 | 01:07

Bëhet nervoz me vetën Nasim Haradinaj: S’bëhem kondom i asnjë partie, por ndoshta i LDK’së

Nënkryetari i OVL-UÇK’së, Nasim Haradinaj ka thënë se do të bëhej pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës nëse veç do ta ftonin.

‘’Unë nuk e kam ndërmend me u ba pjesë e politikës. Nuk e di pse po më bahen sulme kohë pas kohe nashta mendojnë që du me i hi politikës.’’, tha Haradinaj në T7.

I pyetur se a do të shkonte në LDK, ai tha se do e bënte këtë gjë.

‘’’Me m’ftu LDK’ja, me thane po na vynë ni Nasim, nashta isha shku..’’.

‘’Tash per tash, jo kërkund hic. Nëse ban me u shprehë lirshëm, unë nuk jam kondom i asnjë shefi te asnjë partie’’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë