Loading…

Bëhet viral komenti i Mozzik për kryeministrin Kurti

  • 09/11/2021 | 23:22

Bëhet viral komenti i Mozzik për kryeministrin Kurti

Gjatë fundjavës që lamë pas, një veprim i Kryeministrit Kurti bëri xhiron e rrjetit.

Ai u ul për të lidhëset e një djali të ri, në përvjetorin e pestë të ndarjes nga jeta të Astrit Deharit.

Veprimi u komentua gjerësisht dhe nuk i ka shpëtuar as Mozzikut.

Reperi ka komentuar me ironi duke thënë se Kryeministri ia ka “lidhur lidhëset nyje”.

Kujtojmë se reperi është goxha aktiv politikisht. Ai prej vitesh shfaq përkrahjen e tij të vazhdueshme sa i përket Partisë Demokratike të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë