Loading…

Bëhet virale videoja e Bidenit duke dalë nga aeroplani në mes të një stuhie bore

  • 04/01/2022 | 16:31

Bëhet virale videoja e Bidenit duke dalë nga aeroplani në mes të një stuhie bore

Pamjet kur Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, del nga aeroplani në mes të stuhisë së borës është bërë virale në rrjetet sociale.


Sipas raportimeve, ai nuk ka pasur mundësi të zbres nga aeroplani për rreth 30 minuta, shkaku i stuhisë së borës.

Biden shihet më pas duke e vendosur maskën. Gjatë kohës sa Biden po zbriste nga shkallët, një agjent i Shërbimit Sekret e ndiqte atë.

Më poshtë keni videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë