Loading…

Behgjet Pacolli uron Rita Orën për ditëlindjen e saj të 30’të

  • 26/11/2020 | 17:26

Behgjet Pacolli uron Rita Orën për ditëlindjen e saj të 30’të

Sot po feston ditëlindjen këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.


Këngëtarja e famshme sot ka mbushur plotë 30 vjet, ndërsa mori urime të shumta nga miq, kolegë e adhurues.

Një urim për artisten kosovare ka ardhur edhe nga kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, shkruan Indeksonline

Përmes një postimi në Facebook, Pacolli tha se ndihet me fat që është mik i familjes së artistes së madhe, ndërsa e quajti si një ambasadore të rëndësishme.

“Sot është ditëlindja e një artiste shumë të madhe. Rita Ora është një vajzë që ka bërë shumë gjëra pozitive për vendin e saj. Një ambasadore e rëndësishme! Jam me fat që jam mik i familjes Sahatçiu-Ora. Urime 30 vjetorin e lindjes, Rita!”, ka shkruar Pacolli në status.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë