Loading…

Bëja humor që babai të mos lëndonte nënën: Will Smith tregon për jetën me babain e dhunshëm

  • 22/11/2020 | 15:58

Bëja humor që babai të mos lëndonte nënën: Will Smith tregon për jetën me babain e dhunshëm

Aktori i njohur, Will Smith ishte i ftuar në “Red Table Talk”, ku foli për jetën profesionale dhe personale të tij.


Ndër të tjera, ai foli për marrëdhënien e krisur të tij me babain.

Aktori tregoi, se tipi i tij gazmor, u krijua teksa përpiqej i sforcuar, të argëtonte babain e tij abuziv, që të mos e dëmtonte familjen e tij.

“Babai im ishte i dhunshëm në shtëpi, kështu që një pjesë e tërë krijimit të Will Smith, shakatë, argëtimi, marrëzia, ishin për t’u siguruar që babai im ishte i kënaqur aq sa të mos lëndonte nënën time, ose askënd tjetër në shtëpi”, shpjegoi Will.

“Unë interpretoja, kërcëja dhe tregoja shaka, ndërkohë që njerëzit që argëtoheshin ishin mekanizmi im mbrojtës”, u shpreh aktori.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë