Loading…

Bëjeni këtë ushtrim vetëm pesë minuta në ditë që të keni kofshë të shtrënguara

  • 07/08/2022 | 11:02

Bëjeni këtë ushtrim vetëm pesë minuta në ditë që të keni kofshë të shtrënguara

A po e ndieni që kofshët tuaja tepër “bredhin” derisa ecni dhe nuk janë mjaft të shtrënguara.


Këtë që do ta shihni do t’ju ndihmojë t’i bëni më të tendosura.

Këto ushtrime janë dizajnuar vetëm për tendosjen e pjesëve të brendshme të kofshëve.

Do t’ju nevojiten vetëm pesë minuta në ditë, mirëpo nëse dëshironi edhe më shumë nga kjo, do të arrini më shpejt rezultate.

Vetëm ndiqni instruksionet nga video-klipi dhe ushtroni bashkë me instruktorin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë