Loading…

Bekë Berisha e quan Kurtin ‘Shtalbi Suprem’

  • 15/08/2022 | 13:23

Bekë Berisha e quan Kurtin ‘Shtalbi Suprem’

Bekë Berisha, deputet i AAK-së, ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje për sa i përket fushave nëpër rrjete sociale.


Po ashtu ai Kurtin e ka quajtur “Shtalbi Suprem”.

Ai ka shkruar në Facebook që të “mobilizohet ushtria e FCB formalisht”.

 Postimi i plotë:

Shtalbi Suprem
Komunikatë
Të mobilizohen
Ushtria e FCB Frontalisht
Instagram Army sabotazh në prapavi
Tik Tok Artilery
Na priftë e mbara./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë