Loading…

Bekim Isufi pritet të jetë trajneri i Dritës

  • 24/11/2022 | 14:41

Bekim Isufi pritet të jetë trajneri i Dritës

Pas shkarkimit të Ardian Nuhiut nga stol i trajnerit të Dritës, raportohet që vendin e tij ta zë Bekim Isufi.


Burime të sigurta të Koha Shtesë brenda klubit kanë bërë me dije se Isufi së shpejti emërohet trajner i skuadrës gjilanas.

Kujtojmë se Koha Shtesë ishte faqja e parë sportive që raportoi për shkarkimin e Ardian Nuhiut.

Duhet theksuar se Isufi ka qenë në të kaluarën trajner i Dritës, edhe e njeh shumë mirë skuadrën gjilanase.

Zyrtare: Drita ndërprenë bashkëpunimin me Ardian Nuhiun

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë